Červenec 2013

Layla Harmonix

19. července 2013 v 10:34 Layla
laylin harmonix se skládá ze zeleně nadýchané sukně,akvamarýnového tryčka,které je propojeno se sukní.Ze sukně vede zeleno bílý závoj,který slouží jako ploutev.layla má fialové boty na špičkách,nohy má obmotané filovími a zelenými stuhy.Vlasy jsou až do červena a její melíry nejsou růžové jak bývaly,na koncech melírů má zelené gumičky.na čele má tyrkysovou čelenku,uprostřed čelenky je tyrkysová mušle.její křídla jsou průměrně malá,modrá,růžová,fialová a třpitivá.

Layla Sophix

19. července 2013 v 10:16 Layla
sfdgaer
Laylin Sophix se skládá ze světlého mořsky zeleného topu, minisukně, světle zelených kolenních volánků, vysokých podpatků a čelenky ve vlasech. Její křídla jsou azurová a jemně růžová s indigovými kraji.
dfhsfn
sdgfag
zuj
dhgsrt
ghjgdk
xzjdtuk
cghmcgj
ubpug

Layla lovix

19. července 2013 v 10:12 Layla
dhs
Laylin Lovix je hlavně modrý s nadýchanými azurovými pruhy a čelenka ve vlasech, její boty jsou aquamarínové a šedo-modré. Její křída jsou světle modrá a levandulová s bledě fialovými kraji.
qewtw
sdfga
fzjhh

layla magic winx+charmix

18. července 2013 v 19:10 Layla
etsh
Laylin Winx obleček je třpytivý zelený top, třpytivá zelená minisukně, pod kterou má zelené minišortky a zelené boty. Taky nosí zelenou šerpu, která spojuje top se sukní a několik stříbrných kroužků okolo oblečku a jejích paží. Laylina křídla jsou azurově modrá s nafialovělými okraji.
www.superwinx.blog.cz
www.superwinx.blog.cz
www.superwinx.blog.cz
www.superwinx.blog.cz
Layla
Layla
Layla
sbskv
Její Charmix je brož ve tvaru listu a taštička okolo pasu ve tvaru vodní tykve.
dgzsh

Layla beelievix

18. července 2013 v 19:03 Layla
sfgh
dfgh
Laylin Believix se skládá z krátkého tyrkysově modrého topu, světle zeleného rukávu na její pravé ruce a tyrkysově modrých kalhot, které končí nad koleny světle zelenými volánky na obou nohavicích. Pod pasem má tmavě zelený pásek a světle zelené volány. Na nohou nosí vyšší kotníkové boty, které jsou růžové a tmavě zelené se světle zelenými vysokými podpatky. Má světl zelený náhrdelníkový šátek se zlatými diamanty okolo krku a tyrkysově modrou čelenku ve vlasech. Na její levé ruce, pod loktem, nosí broskvově zbarvenou rukavici, bílo- světle zelený náramek zdobí pravé zápěstí se světle fialovou stuhou. Její vlasy jsou dlouhé po kotníky s růžovými melíry. Laylina křídla mají klenutý tvar a jsou orámovaná tyrkysovou zelení. Pozadí mají zbarvené do mořské zelené a oceánové modré. Laylina plet´ je o odstín tmavší.
weds
rstdr
tuz
etr
cvgf
ert
fgjdtr
sdgfeh
frehs
cvbdyf
fdgeah
cbygn
fhsrthj
dfhjz
dfsdfn