Únor 2013

Roxy believix

23. února 2013 v 13:34 Roxy

Brandon-info

16. února 2013 v 19:46 Brandon
Brandon je Skyův šlechtic a osobní strážce. Je to kluk Stelly. V první řadě je představen jako Sky, ale později připustí, že lhal a jeho jméno od té doby je Brandon. Brandon je vysoký, pohledný mladý Arab s tmavou pletí, tmavě hnědými vlasy a očima. Jeho široká ramena a velmi silná stavba těla jsou jeho pýchou a radostí. Jednou byl přistižen, jak se obdivuje v zrcadle.

Riven-info

16. února 2013 v 19:40 Riven
Riven byl studentem Rudé Fontány a Skyův největší protivník. Je to kluk Musy.Má problémy s vyjadřováním svých emocí a pocitů, které ho děsí. Vyrůstal sám, takže žije podle svých vlastních pravidel. Riven nedůvěřuje holkám, protože ho jeho mamka opustila, když se narodil. Je velmi soutěživý. Má fialový štít a červený meč. Je taky dobrý ve všelijakých sportech. Některé postavy ho vidí jako odvážlivce, chytrého a citlivého kluka. Ze Specialistů je nejmladší.

Timmy-info

16. února 2013 v 19:36 Timmy
Timmy miluje techniku a létající lodě Rudé Fontány. Je to kluk Tecny. Je roztomilý a ve 2. řadě je velmi stydlivý, aby řekl Tecně o svých citech. Timmy je hubený francouzský kluk se světle hnědými vlasy, nosí brýle, je vysoký. Má malé oříškové oči a střední tón pleti. Jeho stavba těla není tak svalnatá jako u ostatních v 1. řadě. Nicméně, to se trochu změnilo, jeho paže jsou o něco svalnatější.

Nabu-info

16. února 2013 v 19:29 Nabu
Nabu je Laylin kluk, který se objevuje na konci 3. řady.
Nabu je svalnatý Hait'an- čaroděj z Tides. Je známo, že je z nejbohatší rodiny na Tidesu a své dětství prožil osaměle jako Layla. Spoustu času se učil bojové triky od svých strážců. Také je známo, že se učil mnoho těžkých kouzel. Když byla svatba s Laylou připravena, umanul si, že si ji prozatím nechce vzít a utekl z domova. Rozhodl se, že by se nejdřív rád dozvěděl, jaká je Layla ve skutečnosti. A tak začal po nějakou dobu tajně pozorovat Winx.
Nabu není Specialista, je čaroděj. Jeho zbraní jsou magické předměty, které zesilují jeho magické schopnosti.

Něco o Trix

15. února 2013 v 18:09 Trix
Trix jsou úhlavními nepřítelkyněmi Winx v 1.řadě. Jsou známé jako "Senior Witches" (Nadřazené čarodějnice) nebo jen jednoduše čarodějnice. Skládají se ze tří dospělých čarodějnic. Icy, Darcy a Stormy.
Trix jsou údajně potomci Tří Starověkých Čarodějnic, které zničily Bloominu rodnou planetu Sparks. Je neznámé, jestli to jsou skutečně sestry nebo ne.Na začátku 1.řady se zdá,že Trix jsou mnohem víc silné než Winx (s výjimkou Bloom) jak je vidět v epizodě Očarován, jsou schopné vybojovat víc bitev, a bylo by toho mnohem víc, kdyby nezasahovala Bloom. Po většinu 1. řady navštěvují Trix Mračnou Věž, školu pro čarodějnice, než z ní jsou vyloučeny kvůli tomu, že byly po několikáté přistiženy na Alfee. Trix ukradli Bloom sílu Dračího ohně a díky němu vybudovaly Armádu zkázy. S ní chtěli ovládnout celou magickou dimenzi.
V dalších dvou řadách seriálu mají Trix mocné spojence. Ve druhé řadě je jím nechvalně známý Lord Darkar, který je na konci Trix zrazen. Ve třetí řadě se Trix přidaly k Valtorovi. Trix spolu celou řadu zápasily o Valtorovu přízeň, než se nakonci Valtor změnil do své původní podoby ohavného monstra. Ve 25. epizodě ztratil Valtor veškerou svou moc, kyž bojoval s Bloom.


Stormy

15. února 2013 v 17:25 Stormy
Stormy je větrná a bouřková čarodejnice. Stormy je dost výbušná, a proto je lepší ji neprovokovat. Mezi její zbraně patří bleskové a dvojité tornádo a hurikán.Je nejmladší s trix je jí 18 roků.Má sílu bouřky..Jméno podle bouřky Storm(anglicky)


Tritannus

15. února 2013 v 17:00 Nepřátelé
Dlouho dobu žil ve stínu svého bratra Nerea, který byl vždy ukazetelem všeho dobrého - krásy, poslušnosti a všeho, co se na králosvkého syna sluší. A Tritannus žárlil. Když přišel den korunovace, věděl, že si jeho otec zvolí Nerea a rozhodl se tomu zabránit. V masce napadl svého otce i bratra. Když ho otec porazil, nechal ho zavřít do vězení.
Tam se Tritannus poznal s Trix a zamiloval se do Icy. Když se do Androsských vězení dostala ropa, Tritannus ji pohltil a proměnil se v monstrum. Ze znečištění, ropy a odpadu získává svou moc. Svým trojzubcem dokáže vysávat moc jiných kouzelných bytostí.
Rozhodl se, že vysaje moc ze všech Selkies v oceánu a otevře tak Nekonečný oceán. Celou svou rodinu proměnil v mutanty a chce to udělat ještě své sestřenici Layle. To se mu však zatím nepovedlo.

Tritannus v přeměně.

3D TritannusKouzelníci Černého kruhu

14. února 2013 v 20:02 Nepřátelé
Kouzelníci Černého kruhu známí také jako Lovci Víl je smyšlená skupina.Jsou to hlavní nepřátelé Winx ve 4. řadě.Dokážou zvrátit vílí kouzlo a útoky.Jen síla believix je dokáže přemoct,pokud vně lidé uvěří.Skupina se skládá z Ogrona, Anagana, Gantlose a Dumana.
OGRON
Ogron je červenovlassý vůdce Černého kruhu.Dokáže dosebe vsáknout magii a tím se stane silnějším a (jak on tvrdí) může svá zranitelná místa přeměnit v moc.
Anagan
Anagan má moc super rychlosti.Anagan je nejslabším z čarodějů.Jeho síly nejsou vůbec účinné např. proti Flořiným silám. Anagan nosí dlouhé tričko s kalhotami. Nosí dlouhý kabát a jeho vlasy jsou v culíku. Oči má červené.
Gantlos
Gantlos nosí kovbojský klobouk a jeho silou jsou zvukové vlny podobné Musiným.Má světlé vlasy.

Duman
Duman je jediný kdo zemře.Duman je nejmladším účastníkem skupiny.Jeho moc je přeměnovat.Duman má červené vlasy do číra.Když se zdá, že mise Černého Kruhu bude konečně dokončena, stojí opodál a brání pozici proti Winx a Specialistům.

Valtor

13. února 2013 v 16:25 Nepřátelé
Valtor je třetím hlavním protivníkem Winx ve 3.řadě.Valtor je silný čaroděj,který nemiluje nic jiného než to, aby se stal nejmocnějším čarodějem Magické dimenze.A aby tak učinil,přeměnoval lidi do monster,které mu sloužili,umísťoval svou značku,která vypadá jako V na lidi,kteří mu potom také sloužili.Valtor jako Bloom,byl zrozen z dračího ohně,ale narozdíl od Bloom,byl probuzen z temné strany Dračího ohně.Byl se Třemi Starobylími čarodějnicemi při zskáze Domina.Jednou byl i spoluprřacovník slečny Griffin,když byl mladý.A v tomhle času potkal Valtor Bloominy rodiče,Královnu Marion a Krále Oritela...vládce Sparksu(Domina).Byl poslán do Omega Dimenze v den,kdy byl Sparks zničen.Přál si,aby byl nejmocnějším čarodějem ze všech.
Valtor ve své podobě démona.